Çin Çevre Test Odası Üretici

 

Bize Ulaşın: sales@belltestchamber.com

 

+86 769 2328 0911

 

 

Haberler

April 21, 2021

Masaüstü Sıcaklık Odası Kullanmanın 8 nedeni

Çevre odası boyutu

Bir ortam test odası satın aldığınızda, öncelikle ihtiyacınız olan kılıç kılıcının boyutunu belirlemeniz gerekir.Farklı test ürünleri için gereken test alanı farklıdır.Dolayısıyla, makinenin boyutu, özellikle dikkat etmeniz gereken bir konudur.Ortam test odası birkaç boyutta mevcuttur: minyatür, küçük, orta, ve sıcaklık odalarında yürümek.

Çevre Odasının Geliştirilmesi

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte her şey gittikçe küçüldü.Sadece bu değil, aynı zamanda çevre test odasının kalitesi ve dayanıklılığı da büyük ölçüde geliştirildi.Daha küçük malzemelerin büyük çevresel test odasında test edilmesi zaman alıcı ve pahalıdır.

Bu nedenle, test ekipmanının alanını optimize etme ihtiyacı vardır.Büyük, hantal ve çalıştırması zor çevresel test odasının ortadan kaldırılması gerekiyor.Ürününüze göre size uygun çevresel test odasını seçmelisiniz.

Aşağıdakiler, tezgah üstü çevresel test odası seçmenin nedenleridir.Umarım size yardımcı olur.

 

Tezgah Üstü Sıcaklık Haznesini Kullanma Nedenleri

# 1 Zaman kazanın

Vakit nakittir, verimlilik hayattır.Hızlı çalışmanız gerektiğinde daha büyük odaların testi tamamlaması uzun zaman alabilir.Bununla birlikte, küçük boyutu nedeniyle tezgah üstü sıcaklık nem test odası hızlı bir şekilde test edilebilir.Bu nedenle, tezgah üstü çevresel test odası, bir sonraki testi tamamlamaya devam edebilmeniz için, yürüme ortam test odasına kıyasla zamandan tasarruf etmek açısından biraz faydalıdır.

# 2 Hareketi azaltın

Tezgah üstü sıcaklık nem test odası daha az hareket gerektirir.Test ekipmanı büyükse, hareket etmek için gereken insan gücü çok büyüktür.Çalışanlar mobil cihazlarda çok zaman harcıyor ve bu da en iyi çalışmaları için daha az zaman sağlıyor.Sonuç olarak, tezgah üstü çevre test odası, üretim alanını ve üretim fırsatlarını bir dereceye kadar artırmıştır.

# 3 Enerji tasarrufu

Elektrik faturalarının maliyetini düşürmek, paranın bu kısmını tatil ikramiyeleri, maaş artışları gibi başka yerlere koyabileceğiniz anlamına gelir.Ek olarak, bu, şirketin gelecekteki gelişimini teşvik etmeye yardımcı olacaktır.

# 4 Çevre koruma

Son yıllarda çevrenin bozulmasıyla birlikte insanlar çevrenin korunmasına giderek daha fazla önem veriyor.Ekipmanınız çevre dostu ve enerji açısından verimli ise, tüketicilerin gezegeni önemseyen insanlarla iş yapmaktan mutlu olacağına inanıyorum.Enerji tüketimini azaltmak, kendiniz ve gezegen için bir kazan-kazan demektir!

# 5 Kompakt oda

Tezgah üstü sıcaklık nem test odasının kompakt boyutu, onu uygun bir yere yerleştirmenize olanak sağlar. Ek olarak, daha ağır test ekipmanı için yerden tasarruf etmenize de yardımcı olur.

# 6 Yüksek hassasiyet

Yüksek hassasiyetli çevresel test odası, sıcaklık düşüşünün hata aralığını azaltabilir.Testinizin seçtiğiniz en kötü koşulları temsil ettiğinden emin olabilirsiniz.Esasen, çevresel test odasının, oda içinde uzun bir süre boyunca eşit ve hassas bir şekilde ısıtılması zordur.Bir tezgah üstü sıcaklık nem test cihazı kullanarak, cihazınızın hızla ısındığını ve dengeli kaldığını göreceksiniz.

# 7 DUT Kaydı

DUT kayıt özelliğine sahip bir tezgah üstü sıcaklık nem testi odası, gerekli koşulların karşılandığını doğrulayabilir.Test, yalnızca kesinliği değil, aynı zamanda veri doğrulamasını da gerektirir.Tezgah üstü sıcaklık nem testi odası, doğru sonuçlar almanız için size güven verir.Ayrıca ihtiyacınız olan koşullara ulaşmak için daha az enerji gerektirir.

# 8 Otomasyon

Tezgah üstü test odası, PLC ile programlanabilen, USB arayüzlü bir dokunmatik ekrana ve veri toplamak için çok uygun olan bir RJ485 arayüzüne sahiptir.Ek olarak, uzaktan izlemeyi kolaylaştırmak ve güvenliği artırmak için bilgisayar kontrolüne ve özel ağ kontrol yazılımına da bağlanabilir.Bu nedenle, tezgah üstü test odası yalnızca veri toplamada zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenliği de artırır.

Çevre test odası üretimi, araştırma ve geliştirme konusunda 13 yıllık deneyime sahibiz ve profesyonel çevre test ekipmanı üreticisiyiz.

İletişim bilgileri