Çin Çevre Test Odası Üretici

 

Bize Ulaşın: sales@belltestchamber.com

 

+86 769 2328 0911

 

 

Haberler

April 21, 2021

Denge Odalarında Yürüyün: Tam Kılavuz

Denge bölmesinde bir yürüyüş satın alacağınız zaman, önce ihtiyacınız olan bir denge bölmesindeki yürüyüşün boyutunu belirlemeniz gerekir.

Test edilen ürünlerin ve deney alanlarının farklı olmasından dolayı.

Bu nedenle, stabilite odalarındaki yürüyüşün boyutu, özellikle dikkat etmeniz gereken bir konudur.Çeşitli boyutlarda mevcuttur: minyatür, küçük, orta ve büyük.

Önceki makale tanıtıldı tezgah üstü çevresel test odası. Bu makale esas olarak Çevresel stabilite test odasında yürüyüş.

Stabilite Odasında Yürüme Nedir

hakkında en son şirket haberleri Denge Odalarında Yürüyün: Tam Kılavuz 0

Yürüyüş stabilite odaları, savunma endüstrisinde, havacılık endüstrisinde, otomotiv bileşenlerinde, elektronik bileşenlerde, plastiklerde, kimyasallarda, ilaçlarda ve ilgili ürünlerde ısı ve soğuk direnç testleri için kullanılır.

Denge Odası Uygulamalarında Yürüme

Esas olarak endüstri için büyük parçalar, yarı mamul ürünler ve bitmiş ürünler için geniş ölçekli sıcaklık ve nem testi ortamı sağlar.Ayrıca, büyük miktarlarda ve büyük hacimli test ekipmanlarının test edilmesi için de uygundur.

Denge odalarındaki yürüyüşün benzersiz yapısal özelliklerine ek olarak, performans özelliklerini de anlamamız gerekir.

Stabilite Odalarında Yürüme Özellikleri

 1. Kütüphane ünitesinin kombinasyonu ile, iç hacim isteğe bağlı olarak genişletilebilir ve montajı ve demontajı kolaydır.Müşterinin ihtiyaçlarına göre tasarlanıp eşleştirilebilir, bu da müşterilerin mobil cihazları takip etmeleri için uygundur.
 2. SUS # 304 paslanmaz çelik levha ve renkli çelik levha benimsenmiştir, yapı sağlamdır, katlama uygundur.Ek olarak, yapı basit, su geçirmez ve güzeldir.
 3. Tavandan üfleme tipi, test odasındaki rüzgar hızının numune üzerindeki etkisini azaltmak için benimsenmiştir.Aynı zamanda, düşük rüzgar hızı ve yüksek homojenlik gereksinimi sağlanabilir.
 4. Büyük ve parlak pencere, yüksek yoğunluklu iç mekan patlamaya dayanıklı flüoresan lambalarla donatılmıştır.Böylece kullanıcılar, test odası içindeki durumu gözlemleyebilirler.
 5. Çok yönlü güvenlik koruma cihazları ve elektrik kesintisi belleği, makinenin kendisinin ve kullanıcının güvenliğini sağlar.Kapsamlı bir koruma cihazı, bir anormallik meydana geldiğinde, denetleyici ekranı otomatik olarak arıza durumunu görüntüler, güç anahtarını keser ve sorun giderme yöntemleri sağlar.

Stabilite Haznesinde Yürüme Kullanımına İlişkin Önlemler

Son olarak, bir gömme stabilite odası çalıştırırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır.

 1. Ekipman normal çalışma halindeyken, kutunun içeriği fazla sıkılmamalıdır.Kutu içinde homojen sıcaklık ve nem sağlamak için kutu içindeki hava sirkülasyonunu etkilememelidir.
 2. Kutuda aydınlatmaya gerek olmadığında, lambanın ömrünü uzatmak için ışık anahtarı “kapalı” konuma getirilmelidir.
 3. Ekipman taşındıktan sonra 1-2 gün yerleştirilmelidir.Bu, soğutma sistemindeki kompresörün düzgün çalışmasına ve ömrünü uzatmasına yardımcı olacaktır.
 4. Tank duvarının duvarı ve kutunun yüzeyi, onu temiz tutmak ve camın şeffaflığını artırmak için genellikle silinir.Dış yüzeyi asit, alkali veya diğer aşındırıcı solüsyonlarla silmeyin.
 5. Chiller sistemine zarar vermemek için nakliye sırasında ekipmanın eğimi 45 dereceyi geçmemelidir.
 6. Nemlendiriciyi kullanırken damıtılmış su veya arıtılmış su kullanın.Dönüştürücüde yıkamadan önce birkaç damla deterjan olmalıdır.Ardından yumuşak bir fırça ile fırçalayın ve son olarak temiz suyla durulayın.
 7. Nemlendiricinin su haznesi su ile doldurulduğunda, suyun taşmaması için tabandaki su dökülmelidir.
 8. Ekipman topraklandıktan sonra, zemin düz değilse düzleştirilmelidir.
 9. Kazaları önlemek için ekipmanın bakımı ve onarımı profesyoneller tarafından yapılmalıdır.
 10. Cihaz topraklanmış bir elektrik prizine bağlanmalıdır!
hakkında en son şirket haberleri Denge Odalarında Yürüyün: Tam Kılavuz 1

Son olarak, 15 yıllık üretim ve Ar-Ge tecrübesine sahip bir çevre test ekipmanı ve pil test ekipmanı üreticisiyiz.

İçine girilebilen stabilite odaları çeşitlidir ve özelleştirilebilir.İhtiyaç duyduğunuz özellik ve ebatta makineler üreteceğiz.

Ve sonra, kaçırdığımı veya tatmin edici bir şekilde açıklayamadığımı düşündüğünüz bir şey varsa, lütfen mesajınızı aşağıya bırakın.

Ek olarak, daha fazla dakika bilgisi istiyorsanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.İletişim bilgileri sayfanın alt kısmında mevcuttur.

Ekibimiz hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

İletişim bilgileri